Подача рекламных объявлений в рекламные печатные издания, газеты , журналы. Текстовые объявления и блочная реклама.
Главная
Реклама в прессе

Газеты и журналы

Реклама на ТВ

Самолеты и аэропорты

Продвижение сайтов

Продвижение статьями

Контекстная реклама

Дизайн-услуги
Услуги веб-мастера
Вопрос-Ответ
Контакты

Менеджеры по рекламе:


Консультация по телефону:

+7(958) 756-82-71

_______________________

_______________________

Электронная почта:

kira@mediagroup.com.ua
mediagroup.office@gmail.com
office@mediagroup.com.ua

_______________________

Для СМИ:

office@mediagroup.com.ua


_______________________
Реклама и PR в печатных и Интернет-СМИ Украины и России
Волынская область Львовская область Ровенская область Закарпатская область Ивано-Франковская область Тернопольская область Черновецкая область Хмельницкая область Житомирская область Киевская область Винницкая область Черкасская область Черниговская область Сумская область Полтавская область Кировоградская область Харьковская область Луганская область Донецкая область Днепропетровкая область Запорожская область Одесская область Николаевская область Херсонская область АР Крым Севастополь

Статьи

Реставрація ван Львів, вибір матеріалу

Акрил чи Стакріл - що вибрати для бездоганної реставрації ванни Львів? Найдосвідченішого покупця напевно зацікавить питання: Акрилове покриття ванни, яких виробників ми використовуємо при відновленні ванн?

Такі питання виникають в основному після знайомства з великою кількістю відгуків в інтернеті, як позитивних, так і негативних. Сьогодні реставрація ванн львів акрилом проводять в основному трьома добре зарекомендували себе марками: Екованна, Plastall (ПЛАСТАЛ) і Stacril (Стакріл). Всі вони однаково хороші і дають відмінні результати. Технологія їх виробництва схожа, так як основа матеріалів по суті одна і та ж - наливний акрил.

"Екованна" і "ПЛАСТАЛ" нам подобаються в роботі трохи більше, тому ми робимо відновлення ванни саме цими матеріалами. Тим не менш, хороший майстер з душею виконує свою роботу так само якісно зробить її та Стакрілом.

Звідки ж з'являються негативні відгуки про відновлення ванни і технології наливна ванна? Неякісна робота і низькі результати виникають, коли за справу беруться люди, які не люблять свою роботу або не є професіоналами у своїй справі.

Відновлення ванни акрилом коштує грошей, тому хочеться, щоб робота була виконана бездоганно і покриття протрималося в гідному стані не менше 10 років. Для того щоб ваші гроші не були викинуті на вітер, а ванна радувала око, потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

• Звертатися переважніше до компаній, а не майстрам. Майстри-одинаки також можуть бути професіоналами і відмінно робити відновлення ванни рідким акрилом. Тим не менш, якщо говорити про впевненість у результаті - її більше саме в роботі з компанією. Компанія прив'язана до стаціонарного телефону і фізичного адресою, а до свого іміджу ставиться дуже серйозно. А значить, буде так само серйозно контролювати якість робіт.

• Контроль якості емалі. Як ми вже говорили, всі сучасні матеріали хороші - Екованна, ПЛАСТАЛ, Стакріл. Тим не менш, у виробників бувають браковані партії, і компанії, що надають послугу відновлення ванни рідким акрилом, чітко відслідковують якість матеріалів.

• Висока кваліфікація майстрів. Компанії, як правило, навчають своїх фахівців і вимагають виконувати роботу в суворій відповідності з інструкцією виробника. Де і як навчався майстер-одинак ??- це питання, на яке складно відповісти.

• Гарантія якості. Якщо компанія впевнена в якості емалі і у високій кваліфікації своїх фахівців - вона неодмінно дасть вам гарантію на акрилове покриття ванни.

• Низька ціна може означати, що замість відновлення ванни рідким акрилом вам мають намір банально пофарбувати ванну. Пам'ятайте, що технологія рідкий акрил виконується шпателем або з ємності, але не пензлем. Це значить, що реставрація ванн Рівне не буде коштувати дорого і її зможуть замовити від студентів до простих майстрів.

• Вибирати потрібно не матеріал (так як якість матеріалів приблизно однакове), а підрядника. Тому читайте відгуки про роботу, що виконується компанією, а не про «чарівних» і «жахливих» марках рідкого акрилу.

Дата публикации: 10.08.15Статьи

 
www.megastock.ru  Mediagroup 2007-2017. Все права защищены
Разработка и поддержка