Подача рекламных объявлений в рекламные печатные издания, газеты , журналы. Текстовые объявления и блочная реклама.
Главная
Реклама в прессе

Газеты и журналы

Реклама на ТВ

Самолеты и аэропорты

Продвижение сайтов

Продвижение статьями

Контекстная реклама

Дизайн-услуги
Услуги веб-мастера
Вопрос-Ответ
Контакты

Менеджеры по рекламе:


Консультация по телефону:

+7(958) 756-82-71

_______________________

_______________________

Электронная почта:

kira@mediagroup.com.ua
mediagroup.office@gmail.com
office@mediagroup.com.ua

_______________________

Для СМИ:

office@mediagroup.com.ua


_______________________
Реклама и PR в печатных и Интернет-СМИ Украины и России
Волынская область Львовская область Ровенская область Закарпатская область Ивано-Франковская область Тернопольская область Черновецкая область Хмельницкая область Житомирская область Киевская область Винницкая область Черкасская область Черниговская область Сумская область Полтавская область Кировоградская область Харьковская область Луганская область Донецкая область Днепропетровкая область Запорожская область Одесская область Николаевская область Херсонская область АР Крым Севастополь

Статьи

Інтернет та бізнес: створювати веб-сайт чи купувати готовий

Якщо Ви подумує про те, щоб придбати готовий бізнес в Інтернеті, поспішу Вас засмутити. У плані продажу бізнесу Інтернет сильно відрізняється від «офлайну». На тематичних інтернет-форумах Ви можете з легкістю придбати салон краси, взуттєвий магазин або навіть завод і така покупка буде приносити прибуток. В Інтернеті ж ситуація зовсім інша. Дійсно якісні проекти тут продають вкрай рідко. Відмітна особливість онлайн-бізнесу в тому, що всі діючі прибуткові проекти є хорошим джерелом пасивного доходу. І якщо розробка сайтів тернопіль з нуля буде здаватись дорогою, то повірте, це значно дешевше, ніж купувати готовий інтернет-сайт з великими ризиками.

Про це я розповідав у статті «Пасивний дохід в Інтернеті». Уявіть тепер, що Ви власник нерухомості в центрі міста і здаєте її в оренду за 8 тис. грн. у місяць. Стали б Ви продавати курку, яка несе золоті яйця? Звичайно, ні! Така ж ситуація в інтернет-бізнесі.

Як показує практика, приблизно 70% людей, які тільки починають бізнес в Інтернеті, стають жертвами шахраїв. Схема шахрайства гранично проста. Ви знаходите готовий бізнес, переводите гроші продавцю, і він пропадає. Сумно, але люди досі ведуться на подібні розводи. Спеціально для своїх читачів я вирішив написати керівництво «Як купити бізнес в Інтернеті».

Як почати бізнес в тернопільському інтернеті?

Грунтуючись на своєму досвіді і досвіді моїх учнів, можу сказати, що на перших порах готовий бізнес в Інтернеті краще не купувати. Набагато ефективніше створити бізнес своїми руками.

По-перше, в процесі навчання Ви отримаєте всі необхідні навички, які вбережуть Вас надалі від зайвих витрат, і це значною мірою дозволить заощадити бюджет. Якщо для цього створення сайтів тернопіль та розкрутка в Google не допомогла, то краще замовити ще інтернет-машазин та побачити реальну конверсію з веб-сайту.

По-друге, створюючи бізнес «з нуля», Ви дізнаєтеся всі підводні камені того напрямку, яким вирішили зайнятися. На початковому етапі, коли Ви ще не знаєте, яку нішу освоїти в інтернет-бізнесі, раджу прочитати цикл моїх статей «Як почати бізнес в Інтернеті».

По-третє, починаючи бізнес «з нуля», Ви значною мірою знижуєте ризик бути обдуреним шахраями.

Умовно можна виділити три найбільш привабливих напрямки для створення власного бізнесу в Інтернеті:

- публічні сторінки (або «група») «ВКонтакті»;

- тематичні сайти;

- інтернет магазини.

Більш докладно ці напрямки розглянуті в циклі моїх статей «ТОП-3 способи, як почати бізнес в Інтернеті». Там же для прикладу наводяться кейси моїх учнів. Інтернет пропонує нескінченні можливості для старту власного бізнесу. Основні труднощі для починаючого підприємця в тому, щоб спочатку стати на правильний шлях. Якщо, перебуваючи у розвилки на початку шляху, Ви зробите правильний вибір і відразу виберіть гарний напрямок, це забезпечить Вам 94% успіху.

Дата публикации: 23.07.15Статьи

 
www.megastock.ru  Mediagroup 2007-2017. Все права защищены
Разработка и поддержка