Подача рекламных объявлений в рекламные печатные издания, газеты , журналы. Текстовые объявления и блочная реклама.
Главная
Реклама в прессе

Газеты и журналы

Реклама на ТВ

Самолеты и аэропорты

Продвижение сайтов

Продвижение статьями

Контекстная реклама

Дизайн-услуги
Услуги веб-мастера
Вопрос-Ответ
Контакты

Менеджеры по рекламе:


Консультация по телефону:

+7(958) 756-82-71

_______________________

_______________________

Электронная почта:

kira@mediagroup.com.ua
mediagroup.office@gmail.com
office@mediagroup.com.ua

_______________________

Для СМИ:

office@mediagroup.com.ua


_______________________
Реклама и PR в печатных и Интернет-СМИ Украины и России
Волынская область Львовская область Ровенская область Закарпатская область Ивано-Франковская область Тернопольская область Черновецкая область Хмельницкая область Житомирская область Киевская область Винницкая область Черкасская область Черниговская область Сумская область Полтавская область Кировоградская область Харьковская область Луганская область Донецкая область Днепропетровкая область Запорожская область Одесская область Николаевская область Херсонская область АР Крым Севастополь

Статьи

Розвиток сайтів та бізнесу через соціальні мережі

В даний час аудиторія соціальних мереж росте колосальними темпами. Якщо в 2015 р сайт «ВКонтакте» відвідувало за добу приблизно 65 млн. Користувачів, то зараз на нього щодня заходять вже 80 000 000 людей. Давайте поговоримо, чи потрібно після створення сайту робити паблік вконтакті та розвивати групу? Слід трішки дати цифр по рекламі, щоб розуміти об'єми інтернет-ринку.

На сьогодні частка телебачення і радіо на ринку ЗМІ поступово знижується, не кажучи вже про друковані видання. Люди тепер все і більше і більше воліють отримувати інформацію в Інтернеті і соціальних мережах. Перехід від «традиційних» ЗМІ до «електронним» - тенденція XXI століття. Основна причина полягає в тому, що в Інтернеті людина може сама вибирати інформацію, яку буде дивитися: наприклад, в новинній стрічці він може відібрати тільки ті новини, які йому цікаві, і прочитати їх тоді, коли захоче. Створення сайтів Рівне дало цьому поштовх, оскільки всі люди почали публікувати на власних інтернет-сторінках необхідну їм інформацію. У телебаченні такого вибору немає: хочеш не хочеш глядачі змушені дивитися те, що їм показують. Що стосується реклами, то в Інтернеті користувачі можуть вирішувати, чи будуть вони дивитися той чи інший рекламний ролик чи ні: якщо користувач хоче переглянути ролик, він клацне банер, якщо ні, то не буде. У телебаченні ж реклама йде нескінченним потоком, і люди від неї просто втомилися. Саме тому SMM-просування сайтів є одним з найбільш актуальних і перспективних напрямків у сучасній комерції і буде таким протягом дуже довгого часу.

У статті нові соціальні групи та мережі для підпримців Рівного я вже торкався теми про просування компанії в соціальних мережах. Нагадаю, там я писав, що найважливіше питання, на який Ви повинні відповісти, це те Ви хочете отримати від соціальних мереж: прямі продажі або лояльність до Вашого бренду? Потрібно розуміти, що далеко не кожен продукт можна просувати через соціальні мережі. Наприклад, обладнання для ремонту тракторів або діагностики комбайнів навряд чи вдасться розрекламувати на ринку соціальних медіа. Для цього краще підійде розробка сайтів рівне та просування напряму в Google. Також потрібно чітко розуміти, який середній чек у Вашої послуги. Новітньої тенденцією стало те, що товари або послуги з великим середнім чеком (10 - 25 тисяч гривень на місяць).

Виживають за рахунок створення лояльної аудиторії навколо проекту. Але тут не все так просто, як може здатися. Ваш проект повинен дійсно виділятися на тлі інших і давати людям неоціненну користь, щоб люди бачили результати Вашої роботи.

Треба сказати, що при цьому підході можлива і набагато більша прибуток: все залежить від обсягу інвестицій, які компанія готова вкласти в просування на початковому етапі. Якщо це 10 000 грн., То на надприбуток розраховувати не доводиться. Якщо бюджет серйозний, то і показники прибутку будуть відповідні.

Дата публикации: 10.06.15Статьи

 
www.megastock.ru  Mediagroup 2007-2017. Все права защищены
Разработка и поддержка