Подача рекламных объявлений в рекламные печатные издания, газеты , журналы. Текстовые объявления и блочная реклама.
Главная
Реклама в прессе

Газеты и журналы

Реклама на ТВ

Самолеты и аэропорты

Продвижение сайтов

Продвижение статьями

Контекстная реклама

Дизайн-услуги
Услуги веб-мастера
Вопрос-Ответ
Контакты

Менеджеры по рекламе:


Консультация по телефону:

+7(958) 756-82-71

_______________________

_______________________

Электронная почта:

kira@mediagroup.com.ua
mediagroup.office@gmail.com
office@mediagroup.com.ua

_______________________

Для СМИ:

office@mediagroup.com.ua


_______________________
Реклама и PR в печатных и Интернет-СМИ Украины и России
Волынская область Львовская область Ровенская область Закарпатская область Ивано-Франковская область Тернопольская область Черновецкая область Хмельницкая область Житомирская область Киевская область Винницкая область Черкасская область Черниговская область Сумская область Полтавская область Кировоградская область Харьковская область Луганская область Донецкая область Днепропетровкая область Запорожская область Одесская область Николаевская область Херсонская область АР Крым Севастополь

Статьи

Розробка веб-сайтів в Луцьку: що потрібно знати

Ваш сайт в Луцьку - це і візитна картка, і метод спілкування з клієнтами, і презентація діяльності. Люди не тільки розглядають зображення і милуються приємними кольорами - оригінальність контенту цінується не менше іншого.

 

Ваш веб-ресурс повинен привертати увагу не тільки за рахунок чудових дизайнерських рішень. А елементи дизайну, в свою чергу, не повинні засовувати оригінальність копірайтингу цільових сторінок або сайту на другий план, а навпаки - підкреслювати її.

 

Якщо створенню контенту приділяється посереднє увагу, того ж можна чекати і від конверсії. Зайшовши на ваш ресурс, відвідувач повинен швидко зрозуміти, хто ви і чим займаєтеся. Звичайно, елементи дизайну, що акцентують увагу на контенті, не працюватимуть, якщо сам контент залишає бажати кращого. Заголовки, заклики до дії, CSS-стилі та інші деталі - все це важливі складові воронки продажів. Луцьк розробка сайтів перше рішення та перша місце де має обговорюватись базові елементи інтернет-проекту.

 

Кожен професійний маркетолог намагається привнести в веб-дизайн деякі власні ідеї, і нічого страшного в цьому немає, але пам'ятайте: найменша необережність - і основна мета буде втрачена.

 

Маркетологи, які бажають отримати високі показники конверсії, повинні зробити зі своїх цільових сторінок не твори мистецтва, але машини для лідів, адже сайт не може бути улюбленим дітищем і ефективним менеджером одночасно.

 

Оптимальний розмір середньої цільової сторінки - приблизно 300 Кб, з яких тільки 200 Кб припадає на картинки. Отже, картинки - це прекрасний вибір, але огріхи в оптимізації будуть пригальмовувати роботу  веб-сайту в Луцьку. А як показали дослідження програмістів, низька швидкість завантаження - один з ворогів конверсії.

 

Насправді, кількість сайтів, які використовують великі зображення, мізерно мало. Звичайно, ваше швидкісне сполучення відкриє навіть найскладніший ресурс так швидко, що ви і оком моргнути не встигнете, але людина, яка спробує завантажити ваш сайт з великими зображеннями на швидкості в 10 Мбіт.

 

Швидше за все, потенційний клієнт просто закриє цільову сторінку назавжди. А що щодо користувачів мобільних? Адже швидкості і тарифи мобільного інтернету поки не настільки ліберальні, як на ПК. Не забувайте про своїх користувачів, адже їм забути про вас набагато простіше. Тому розробка сайтів луцьк має відбуватись з врахуванням швидкості інтернету та швидкості завантаження файлів по місту та області.

 

Намагайтеся налагоджуйте зворотний зв'язок з клієнтами і ніколи не припиняйте спліт-тести.

 

Олег Родчук, м. Луцьк.

Дата публикации: 28.01.15Статьи

 
www.megastock.ru  Mediagroup 2007-2017. Все права защищены
Разработка и поддержка